Olej do niszczarek

Olej do niszczarek

Specjalny olej firmy HSM do wszystkich niszczarek

Wysokiej klasy specjalistyczny olej renomowanej niemieckiej firmy HSM stosowany zarówno do małych niszczarek biurowych tnących w systemie cross cut, (czyli ścinki) jak i dużych niszczarek przemysłowych.

Olej posiadający unikalne cechy smarująco - czyszczące. Oznacza to, iż nie tylko smaruje noże jak większość olei maszynowych lubinnych tanich zamienników, ale co najważniejsze poprzez swoje unikalne właściwości sklejania drobin papieru samych do siebie, a nie do innego materiału czyści noże i separatory z pyłu powstającego przy cięciu papieru, który jest największym zagrożeniem dla każdej niszczarki.

Dlaczego właśnie HSM ?

- Ponieważ jest to olej z najwyższej półki, a potwierdzeniem tego jest fakt, że olej ten jest również zalecany i stosowany do niszczarek przemysłowych o bardzo dużym przerobie Np. kilkunastu ton dokumentów dziennie.

 

Przecież  stosuję olej innej firmy a olej to olej ?

- Samo ciśnie się tu porównanie do branży motoryzacyjnej czy mając auto, które ma ci służyć przez dłuższy czas kupujesz olej najtańszy czy raczej o najlepszych parametrach. Identycznie jest z niszczarkami - kupując wysokiej jakości olej możesz znacznie przedłużyć ich żywotność.

 

Jak rozpoznać czy olej jest wysokiej klasy ?

- Sprawdź gdzie jest produkowany i czy producent produkuje niszczarki przemysłowe, bo ceny tych niszczarek zaczynają się od dwudziestu tysięcy złotych wzwyż, więc firma musi dbać o jakość oraz dostosować parametry olei do większych obciążeń.

 

Czy mogę go stosować do niszczarki tnącej na paski ?

– olej zalecany jest tylko do niszczarek tnących na ścinki.

 

Jak smaruje się niszczarkę ?

– Bardzo łatwo - nanosimy niewielką ilość oleju na kartkę  i przepuszczamy przez niszczarkę, czynność tą powtarzamy 2-3 razy. Pamiętajmy by olej był rozłożony na kartce w taki sposób żeby mógł  nasmarować wszystkie noże na całej długości.

Olej występuje w dwóch pojemnościach:

 - 250ml - cena: 43zł brutto
 - 5L - cena: 495zł brutto

Dane firmy:

BiuroSerwis Krystian Kretkowski
87-800; Włocławek, ul. Świętego Antoniego 23 lokal 2
NIP 888-118-22-86

Dane kontaktowe:

tel/fax 54 236 71 49 

tel/kom. 503 041 100 

e-mail:  biuroserwis@ebiuroserwis.com.pl

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.